Balık Öğretmeni Balık Öğretmeni

Olta balıkçılığı hobidir, meslek değil ...Balık Öğretmeni

Ne Aramıştınız ?

Ana sayfa » Blog

Blog

Jiging ve Shore Jiging [ Nedir ? ]

Jiging ve Shore Jiging [ Nedir ? ]

Jiging Nedir ? Nispeten derin sularda ve nispeten ağır sahte balıklar kullanılarak, genellikle dip bölgelerde gezen ve av yapan, avcı balıkları kandırarak..

Mezgit [ Nedir ? ]

Mezgit [ Nedir ? ]

Mezgit Balığı ; Pişirildikten sonra etinin şekli aynen tavuk eti gibidir. Bu yüzden ülkemizde tavuk balığı olarak ta bilinir. Eti beyaz, az kılçıklı ve çok .

Somon Balığı  [ Nedir ? ]

Somon Balığı [ Nedir ? ]

Somon, tatlı suda dünyaya gelir. Yeterince büyüdükten sonra denize göç eder. Tuzlu su onun için bir problem teşkil etmez, çünkü hayatının geri ...

Mavi Balinalar [ Vlog ]

Mavi balinalar zargana topuna saldırıyor.! 19 ağustos 2016 tarihinde bandırma felek'te yapmış olduğumuz kıyı avından eylenceli anlar içeren bir videodur.

Ormanlı Köyü 08.08.16 [ Hava Durumu ]

Ormanlı Köyü 08.08.16 [ Hava Durumu ]

Ormanlı 'da hava durumu. Bugün kuvvetli poyrazın etkisiyle Ormanlı Köyünde kuvvetli dalgalar mevcut.Hava sıcaklığı serin fakat gece dahada soğuk olacak gibi

Ormanlı’da bir ilk … [ Anı ]

Ormanlı’da bir ilk … [ Anı ]

Ormanlı'da bir ilk ... Ormanlı köyü dün gece benim için farklı bir anı ya ev sahipliği yaptı. Hem sevindirdi hem de bir ilki yaşattı.

Pis koku – Elimizdeki pis kokular… [ Tavsiye ]

Patlak kurdunun elde bıraktığı o pis koku nun giderilmesi için kullanılan sıvı sabun gibi temizlik malzemelerinin bir çoğu maalesef işe yaramamaktadır.

Kum Solucanı Nasıl Takılır ? [ Nasıl Yapılır ]

Kum solucanı nasıl takılır ? Kurda zarar vermeden, içerisindeki suyun akmasına izin vermeden takmak için 2 yöntemimiz var .

Mırmır sezonu açıldı mı?

Mırmır sezonu açıldı mı ? Dört mevsim avı yapılan mırmır balığı, temmuz ayının gelmesiyle balıkların boyu gayet büyümüştür.

Hava Durumu [ Ormanlı Köyü ] 20.07.16

Ormanlı köyünde hava durumu. ormanlı köyü, Balıkesir’in büyük şehir olmasıyla artık ormanlı mahallesi olan yer. Mırmır tutmak için bir çok balık ...